CHICK-en napisał(a):

Jeśli chodzi o temat Michała Czekaja to jest on moim zdaniem bardzo kontrowersyjny Dobrze, że mamy takiego Michała, który być może będzie jeszcze jednym z lepszych ligowych obrońców, ale z drugiej strony wydaje mi się, że jego brak doświadczenia jest bardziej niż widoczny. Może dobrym pomysłem byłoby wypożyczenie go gdzieś, najlepiej do ekstraklasowej drużyny z zaznaczeniem, że nie może grać przeciwko Wiśle.
Chciałbym, żeby Arek Głowacki wrócił, ale czy będzie on gwarancją poprawy naszej gry w obronie?
|
To jest najbardziej bzdurny z przepisów, które funkcjonują w piłce nożnej. Zastrzeganie, że własny zawodnik nie może grać przeciwko swojej drużynie pokazuje małość i wybitnie nieprofesjonalną mentalność polskiego środowiska piłkarskiego. To takie moje osobiste zdanie na temat takich klauzul.