ociec Ciemka napisał(a):

Raczej Jirsak na prawej obronie a Sobol lub Nunez w środku.
Choć wolałbym Nuneza na lewej obronie zamiast Paljica
|
Ja tam wolalbym Nuneza nie oglądać, ale wobec poprawnej gry Jirsaka na prawej obronie niewykluczone, żę bezie tak jak piszesz. Paljic na lawej powinien ogarnąć przeciwko takiemu rywalowi.