Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20449
Stary 22.04.2012, 20:21
0 22 napisał(a):Wyświetl post

My 3 meczów nie wygramy na pewno. Ale 7 punktów może uda się wcisnąć. Trzeba więc liczyć, że albo Cracovia (o Boże) albo ŁKS coś tam Ruchowi urwą.
Za życzenie żydom zwycięstwa na forum Wisły powinien być ban

Odpowiedz cytując