Wyświetl pojedynczy post
CHICK-en
Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18817
Stary 22.04.2012, 20:20
Jeśli chodzi o temat Michała Czekaja to jest on moim zdaniem bardzo kontrowersyjny Dobrze, że mamy takiego Michała, który być może będzie jeszcze jednym z lepszych ligowych obrońców, ale z drugiej strony wydaje mi się, że jego brak doświadczenia jest bardziej niż widoczny. Może dobrym pomysłem byłoby wypożyczenie go gdzieś, najlepiej do ekstraklasowej drużyny z zaznaczeniem, że nie może grać przeciwko Wiśle.

Chciałbym, żeby Arek Głowacki wrócił, ale czy będzie on gwarancją poprawy naszej gry w obronie?
Odpowiedz cytując