|
Trzeba ich rozniesc bo sa bardzo slabi - nie ma innej opcji. Jezeli zagramy jak z Podbeskidziem to powinno sie to udac chociaz wiadomo jak to w derbach bywa. Np w Anglii walczace o utrzymanie QPR wygralo z Arsenalem czy Tottenhamem dlatego trzeba mimo wszystko uwazac. Chyba nikt by nie przezył gdyby sie utrzymali po wygranej z Nami
|