Wyświetl pojedynczy post
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.04.2012, 19:44
w sobotę bardzo ważny mecz w Łodzi...jak Lechia wygra w poniedziałęk spuszczamy definitywnie parchy do II ligi..." ta ostatnia niedziela jutro się rozstaniemy jutro się rozejdziemy na wieczny czas..." żegnajcie garbate nosy II liga wita