Voin napisał(a):

|
Ma ktoś linka do strony skwk na ktorej byly panoramy fish-eye z fety z Rynku? Bardzo potrzebuję.
|
Wątpię czy to jeszcze znajdziesz, od tamtego czasu zmieniła się strona SKWK i nie są na nią przeniesione starsze galerie, z fety pewnie też nie. Jedyna nadzieja, że ktoś ma gdzieś zapisane i ci podeśle.