Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
8379
22.04.2012, 18:28
Dzisiaj przed koszem była kolejka, więc bilety cały czas się sprzedają.
Mamy zdmuchnąć swoim dopingiem parchów na drugą stronę Błoń.
danpe_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do danpe_
Odwiedź stronę domową użytkownika danpe_!
Znajdź inne posty napisane przez danpe_