Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 22.04.2012, 18:08
Mam nadzieję, że do sędziowania tego meczu nie zostanie oddelegowany ktoś z dwójki Borski/ Gil.
Wyznaczenie, któregoś z tych panów do prowadzenia tego spotkania może sprawić, że to widowisko zostanie zepsute. Dodam że ich irracjonalne gwizdanie rzutów wolnych w stykowych sytuacjach sprawia, że szanse parchów mogą wzrosnąć zwłaszcza że ten bałkaniec potrafi wrzucić piłkę w pole karne a bronienie przy stałych fragmentach nie jest mocną stroną naszej defensywy.
Chciałbym aby na to spotkanie został desygnowany ktoś kto nie będzie używał gwizdka przy każdym położeniu się piłkarza na murawę.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 22.04.2012 o godz. 18:10.