|
Pareiko
Jaliens-Sobolewski-Czekaj-Paljic
Wilk Jirsak
Iliev-Melikson-Kirm/Małecki
Genkov
Chyba nie ma innej możliwości składu, bo nie wydaje mi się, żeby Probierz postawił na dwóch niedoświadczonych tzn Urygę (jest zdrowy w ogóle?) obok Czekaja.No chyba, że Sobol nie będzie w stanie grać od początku to pewnie Jirsak na prawej, a Kew w środku, z kolei Nunez (:/) obok Wilka. Defensywa więc wygląda dość biednie, ale za to z przodu ofensywny tercet Melikson-Iliev-Genkov powinien pokręcić pasiastą obroną, nawet ostatnio Kirm gra ciut lepiej, więc pewnie prędzej zagra on niż Małecki, który mógłby zmienić Ilieva w drugiej połowie. Tylko zwycięstwo.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|