Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18815
Stary 22.04.2012, 17:37
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Było dużo pretensji do Czekaja za mecz ze Standardem oraz Koroną - powiedzmy sobie szczerze zasłużonych bo obu przypadkach mógł puścić goscia. Natomiast jestem daleki od tego aby wieszać na nim za to psy. On robi teraz takie błędy które przy normalnym prowadzeniu popełniłby w niższych ligach bo nie oszukujmy się młoda ekstraklasa nie dała mu tego tempa fizyczności oraz gry pod presją.

Bunoza to dziwny typ piłkarza czami potrafi wyprowadzić piłkę z własnej połowy jak profesor, a po chwili nie trafić w piłkę we własnym polu karnym. Mimo wszystko widać w nim postęp w porównaniu z początkami.

W przypadku powrotu Arka Głowackiego będziemy mieć jeśli dobrze liczę 5 stoperów. Z jednego przydałoby się zrezygnować. Naturalnie najbardziej racjonalne będzie zrezygnowanie z Jaliensa.

mnie bardziej chodzi o bezmyślne faule spowodowan częstym spóźnieniem reakcji co spowodowane jest tym że jest obok Chaveza najsłabszym technicznie obrońcą .Wracając do Standardu wpuszczono go na totalną minę
Odpowiedz cytując