Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3017
Stary 22.04.2012, 16:37
Raul TS napisał(a):Wyświetl post
W politycznym gość wyzywa od idiotów i widzę że panom od porządku kompletnie to nie przeszkadza bany rozdają wszystkim tylko nie swoim towarzyszom od partii.
Paranoja tym większa że ten sam gość w tym samym wątku wpierw żegnał się i pisał wylewnie ze to jego ostatni post na tym forum bo ma w dupie takich użytkowników ,wrócił , potem się sam prosił o bana dożywotniego bo tak miał dość tego forum by po jakimś czasie z powrotem wrócić i agitować w wiadomym temacie.
Zachowanie bez komentarza.


Z tymi deklaracjami to zawsze miałem olbrzymi ubaw, ale niestety kolega Jedrek to nie jest odosobniony przypadek... Tak w tym momencie pamiętam jeszcze dwóch tego typu "honorowych" delikwentów. Śmieszni są, takie chłopki - roztropki bezjajowe, ale cóż zrobić.
Ostatnio edytowane przez felipe : 22.04.2012 o godz. 16:40.
Odpowiedz cytując