Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18813
Stary 22.04.2012, 15:51
Zohan napisał(a):Wyświetl post
Jestem pełen podziwu dla Czekaja. Bardzo młody środkowy obrońca i jest najpewniejszym punktem w obronie (po Chavezie). W Polsce brakuje środkowych obrońców i jeżeli nie będą go nękać kontuzje, to mam nadzieję dostanie powołanie do reprezentacji, a może nawet będzie głównym filarem obrony na MŚ w Brazylii, jeżeli tylko tam pojedziemy
Przyszłość Wisły!
Przyszłość, oby sie rozwinął bo na razie słabo. Choć teraz Kamiński z Lecha wg. mnie prezentuje się na prawdę nieźle, a pamiętam jak zaczynał to popełniał sporo błędów. Niech tylko kontuzje omijają Michała...
Odpowiedz cytując