markowywislak napisał(a):

|
dobrze że klub podał info ile sprzedano biletów....dramat
|
No na prawde, to prawdziwy dramat, że klub nie podał ile poszło biletów...
A po cholere ci to wiedzieć?! O brak miejsc nie trzeba się martwić więc takie posty są bez sensu.