Zohan napisał(a):

Jestem pełen podziwu dla Czekaja. Bardzo młody środkowy obrońca i jest najpewniejszym punktem w obronie (po Chavezie). W Polsce brakuje środkowych obrońców i jeżeli nie będą go nękać kontuzje, to mam nadzieję dostanie powołanie do reprezentacji, a może nawet będzie głównym filarem obrony na MŚ w Brazylii, jeżeli tylko tam pojedziemy 
Przyszłość Wisły!
|
W takim razie jestem ślepy i się nie znam, bo ja już osobiście wolę Bunozę.Jak dla mnie Czekaj jest jednym z najsłabszysch stoperów w ostatnich latach - a tych mieliśmy całkiem dobrych.Osobiscie wolał bym, by w derbach zagrał Jaliens, a w dwóch ostatnich meczach to może i grac młoda ekstraklasa.