Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18812
Stary 22.04.2012, 15:36
Zohan napisał(a):Wyświetl post
Jestem pełen podziwu dla Czekaja. Bardzo młody środkowy obrońca i jest najpewniejszym punktem w obronie (po Chavezie). W Polsce brakuje środkowych obrońców i jeżeli nie będą go nękać kontuzje, to mam nadzieję dostanie powołanie do reprezentacji, a może nawet będzie głównym filarem obrony na MŚ w Brazylii, jeżeli tylko tam pojedziemy
Przyszłość Wisły!
W takim razie jestem ślepy i się nie znam, bo ja już osobiście wolę Bunozę.Jak dla mnie Czekaj jest jednym z najsłabszysch stoperów w ostatnich latach - a tych mieliśmy całkiem dobrych.Osobiscie wolał bym, by w derbach zagrał Jaliens, a w dwóch ostatnich meczach to może i grac młoda ekstraklasa.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując