Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3016
Stary 22.04.2012, 14:40
Próbowałem się połączyć z wislakrakow.com przez szwajcarski serwer VPN. 4 przeglądarki-FF,Opera,IE i Chrome i nic.Wyszukiwarki Google i Yahoo też nie robią różnicy. Zawsze jest komunikat,że nie można połączyć się z tą stroną. Czyli, ze Szwajcarii nie da się wejść. Na inne strony wiślackie wchodzi się bez problemu. Gdy łączy się przez inne serwery VPN-czy to z USA,Niemiec czy Anglii-nie ma żadnych problemów. Czy administracja wie dlaczego tak się dzieje? Trochę Polaków w Szwajcarii mieszka i są odcięci-no chyba że serwer w Bazylei jest jakiś szczególny i taki złośliwy.
Odpowiedz cytując