Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
8374
22.04.2012, 14:15
markowywislak
napisał(a):
dobrze że klub podał info ile sprzedano biletów....dramat
Na ogół podają jak sie skończyły na jakis sektor. Info pewnie sie pojawi wkrótce gdy bilety zejdą na G
Bik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bik
Znajdź inne posty napisane przez Bik