|
Hmm, ciekawe kadry...tyle tylko, ze chyba nie biorace pod uwage slow Bednarza i nowej polityki klubu. Wyraznie jest zapowiedziane ciecie kontraktow, czyli zegnamy Ilieva, Genkova, Jaliensa i prawdopodobnie Meliksona...nie wspominajac o tych, ktorym koncza sie umowy i o wypozyczonych. Wisla ma sie opierac na Czekaju, Urydze, Brudzie, Wilku, itd, przytaczajac slowa czlowieka, ktory ma tutaj "posprzatac".
|