Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54858
Stary 22.04.2012, 13:35
Arked napisał(a):Wyświetl post
Żaden dziennikarz nie posiada raczej wiarygodnych danych na temat kontraktów zawodników więc nie przywiązywałbym dużej wagi do tego co mówi Kołtoń. Inna sprawa, że wielka dziura budżetowa Wisły to moim zdaniem w duzym stopniu ściema i gra medialna klubu. A jeśli już o niej mówimy to nie jest do końca spowodowana kontraktami zawodników i "wielimi" transferami, co żenująco próbuje się nam wmówić i usprawiedliwić czystki oraz degradacje sportową klubu, ale także wieloma innymi czynnikami (stadion, rozliczenia pomiędzy Wisłą i Telefoniką, problemy z uzyskanie pieniędzy od UEFA).

I jeszcze odnośnie obecnej sytuacji. Trochę przykre jest, że w momencie kiedy drużyna zaczyna grać i wreszcie powstaje zespół mamy świadomość, że po sezonie zostanie to zniszczone i znowu przez pół roku albo więcej będziemy mordować się z bezładnym zlepkiem piłkarzy. Tym bardziej, że prawie na pewno będą słabsi od obecnych. Mówi się przecież o pozbyciu nie tylko niepotrzebnych i przeciętnych zawodników ale także trzonów zespołu, który wreszcie po wielu zawirowaniach zaczyna funkcjonować, co jest dla mnie ponurym żartem. Dokąd ten klub zmierza... ?
Czekaj czekaj - skoro żaden dziennikarz nie ma wiarygodnych danych co do wielkości kontraktu ( a sa to ludzie bądź co bądź mający większe kontakty w tzw. "środowisku piłkarskim") - to SKĄD Ty wiesz,czy wielka dziura budżetowa to "ściema i w dużym stopniu gra medialna" ? Jakie są podstawy Twojej wiedzy - lot ptaków,fusy herbaciane,trzy nogi pajęcze zmieszane z liściem ogorzałki wełnistej podczas nowiu księżyca rwanego ?
Logika Twojej wypowiedzi powala...
You'll never know...
Odpowiedz cytując