Temat
:
[27 kolejka] Podbeskidzie - Wisła Kraków, sobota 21 kwietnia, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Maras
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Cambridge
Offline
#
81
22.04.2012, 12:22
Japycz
napisał(a):
Może mi ktoś powiedzieć gdzie mogę oglądnąć powtórkę tego spotkania? Nie chodzi mi o mały skrót tylko pełne 90 minut.
Dzięki
26.04 (CZWARTEK) godz.13.30 CANAL+GOL
Jazda!
Jazda!
Jazda!
Biała Gwiazda!
Maras
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maras
Znajdź inne posty napisane przez Maras