Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mistal
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20441
Stary 22.04.2012, 10:01
I co panowie legionisci ? Jak pisałem ze mistrza nie będzie? Co do ruchu to może i gra z drużynami o utrzymanie ale np jak będzie grał za 2 kolejki z Cracovia to ona może być pewna spadku a Lechia w ostatniej pewna utrzymania.
Odpowiedz cytując