Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mistal
Banita
Od: 10.2010
Offline
#
20441
22.04.2012, 10:01
I co panowie legionisci ? Jak pisałem ze mistrza nie będzie? Co do ruchu to może i gra z drużynami o utrzymanie ale np jak będzie grał za 2 kolejki z Cracovia to ona może być pewna spadku a Lechia w ostatniej pewna utrzymania.
Mistal
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Mistal