|
Kołtoń znowu jakby zaapelował do władz kliubu, żeby nie sprzedawać na siłę Meliksona i budować wokół niego drużynę na nowy sezon... no kapitalny mecz wczoraj, czy tego ktoś chce czy nie, Izraelczyk wraca do formy i staje się czołową postacią drużyny... trudno się nie zgodzić ze słowami Kołtonia, inna sprawą jest oczywiście czy Melikson chce u nas zostać na nowy sezon? jak tak, to nie sprzedawać go na siłę i budować Wielką Wisłę wokół niego. To samo Iliev... no kapitalny piłkarz.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|