thechris napisał(a):

|
Może dlatego, że te parę meczy wstecz, grali pod presją w meczach "o coś" a nie towarzysko o pietruszkę?
|
Ale to sa przeciez w 90% stare konie, ktore gdzies tam o cos graly wiele razy. Reprezentacja taka czy inna, puchary, walka o mistrza, derby w roznych krajach itd. itp.
Jakiejs tam renomy, tytulow no i pieniedzy nie zdobywali przeciez grajac jak np. z Korona, Jaga czy Legia tej wiosny.