Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1350
Stary 22.04.2012, 07:06
s1mone napisał(a):Wyświetl post
W ogóle śmieszne to gadanie. .
Zgadzam sie i jestem za pozostawieniem Probierza.Widze,ze Framat(którego komentarze ceniłem) w tym temacie został na etapie Dana ,ale to już było i w tym momencie pozostaje tylko pogratulowac znajomosci języka rumńskiego.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 22.04.2012 o godz. 07:08.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując