s1mone napisał(a):

|
W ogóle śmieszne to gadanie. .
|
Zgadzam sie i jestem za pozostawieniem Probierza.Widze,ze Framat(którego komentarze ceniłem) w tym temacie został na etapie Dana ,ale to już było i w tym momencie pozostaje tylko pogratulowac znajomosci języka rumńskiego.
