Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 21.04.2012, 23:08
KonŸado napisał(a):Wyświetl post
Dobra byłą druga połowa, bo pierwsza to typowa kopanina bez ładu i skłądu Ale nie ma co narzekać w porównaniu z tym co grali parę meczów wstecz widać spory progres, który też ciężko mi racjonalnie wytłumaczyć
Teraz pora na derby ale tam muszą zapier*alać jeszcze bardziej, i dobić pasiastych kilkoma brameczkami i po łądnej grze
Może dlatego, że te parę meczy wstecz, grali pod presją w meczach "o coś" a nie towarzysko o pietruszkę?

No tak... parafrazują prezesa PZPN... widzę progres w tym regresie...
Odpowiedz cytując