Temat
:
[27 kolejka] Podbeskidzie - Wisła Kraków, sobota 21 kwietnia, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline
#
74
21.04.2012, 23:08
Konado
napisał(a):
Dobra byłą druga połowa, bo pierwsza to typowa kopanina bez ładu i skłądu
Ale
nie ma co narzekać w porównaniu z tym co grali parę meczów wstecz widać spory progres, który też ciężko mi racjonalnie wytłumaczyć
Teraz pora na derby ale tam muszą zapier*alać jeszcze bardziej, i dobić pasiastych kilkoma brameczkami i po łądnej grze
Może dlatego, że te parę meczy wstecz, grali pod presją w meczach "o coś" a nie towarzysko o pietruszkę?
No tak... parafrazują prezesa PZPN... widzę progres w tym regresie...
thechris
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do thechris
Znajdź inne posty napisane przez thechris