Wyświetl pojedynczy post
dgr
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 21.04.2012, 23:05
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
a mam takie pytanie z innej beczki. ile było kibiców Wisły ? i czy faktycznie tak jak słyszałem doping był prowadzony na dwie trybuny ?
Tak, była pełna klatka dla gości (220) + osoby na sektorze gospodarzy które jechały na 2 strony z tymi w sektorze gości
Odpowiedz cytując