St Yabol napisał(a):

|
a mam takie pytanie z innej beczki. ile było kibiców Wisły ? i czy faktycznie tak jak słyszałem doping był prowadzony na dwie trybuny ?
|
Tak, była pełna klatka dla gości (220) + osoby na sektorze gospodarzy które jechały na 2 strony z tymi w sektorze gości