Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1347
Stary 21.04.2012, 23:05
Wszelkie podniety i krytyka są bez sensu => za miesiąc burzymy fortece i zaczynamy budować coś mniejszego , co ma zatrzymać rywali w polskiej lidze. Kilka lat temu mieliśmy zamek na szczycie stromego wzgórza jakim była R22 , ale teraz trzeba przygotować się na chude lata, czy sobie to wyobrażamy czy nie.
Co z tego,że teraz zaczynają grac dobrze, skoro ilu z nich będzie w przyszłym sezonie ? Pareiko ,Czekaj, Wilk, Kirm .
Tyle zostanie pewnie z dzisiejszego pierwszego składu .
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując