Wyświetl pojedynczy post
ichigo
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18806
Stary 21.04.2012, 22:02
No wydaje mi się, jeśli gol jest strzelony po dobitce, to jako asystenta do statystyk zalicza się tego, którego strzał został obroniony, ale mogę się mylić.

EDIT: Jednak masz rację, z regulaminu Ekstraklasy:

Cytat:
]Asysty nie przyznawane są:
- za wywalczenie rzutu wolnego, po którym padnie bramka,
- za wywalczenie rzutu karnego,
- przy bramce samobójczej,
- jeśli po strzale piłkę odbije bramkarz, a jeden z zawodników wykaże się refleksem i strzeli bramkę,
- jeśli po strzale piłka odbije się od słupka lub poprzeczki, a jeden z zawodników wykaże się refleksem i strzeli bramkę,
- jeśli zawodnik, który zdobędzie gola, pokona bramkarza na raty, tzn. jeśli po strzale bramkarz lub inny zawodnik odbije piłkę, a strzelec gola trafi do bramki po dobitce
Ostatnio edytowane przez ichigo : 21.04.2012 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując