Dobra byłą druga połowa, bo pierwsza to typowa kopanina bez ładu i skłądu

Ale nie ma co narzekać w porównaniu z tym co grali parę meczów wstecz widać spory progres, który też ciężko mi racjonalnie wytłumaczyć
Teraz pora na derby ale tam muszą zapier*alać jeszcze bardziej, i dobić pasiastych kilkoma brameczkami i po łądnej grze
