Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16704
Stary 21.04.2012, 21:45
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy zauwazyles ale post wyżej pisales ,że jestem idiotą i durniem ,wiec w kwestii obrzucania kogos blotem to blagam cie...
W przeciwieństwie do ciebie wiem co pisze i rzekłbym, że i tym razem nie skłamałem. Poczytaj trochę swoich postów, jak odnosisz się do przeciwników politycznych, nawet do już nie żyjących czy też do Ich Rodzin.
Pomijając już fakt, że merytorycznie większość twoich postów to dno i metr mułu (metr rzeczywisty nie Kopaczowej).