AS82 napisał(a):

|
Nie wiem czy zauwazyles ale post wyżej pisales ,że jestem idiotą i durniem ,wiec w kwestii obrzucania kogos blotem to blagam cie...
|
W przeciwieństwie do ciebie wiem co pisze i rzekłbym, że i tym razem nie skłamałem. Poczytaj trochę swoich postów, jak odnosisz się do przeciwników politycznych, nawet do już nie żyjących czy też do Ich Rodzin.
Pomijając już fakt, że merytorycznie większość twoich postów to dno i metr mułu (metr rzeczywisty nie Kopaczowej).