s1mone napisał(a):

Jeśli Wisła ma tak wyglądać w przyszłym sezonie jak w ostatnich trzech meczach to zostaję fanem Probierza.
Może za wcześnie na zachwyty, zostały jeszcze 3 mecze, ale jak nadal będziemy sobie stwarzać tyle sytuacji w każdym meczu to jego wywalenie będzie bardzo głupim krokiem.
Może się też okazać, że znowu zaczniemy grać piach, trzeba poczekać i zobaczyć co zrobimy w ostatnich spotkaniach. Mam tylko nadzieję, że decyzja o pozostaniu / zwolnieniu Probierza zostanie podjęta przez wzgląd na to jak Wisła gra, a nie to, że odpadliśmy z PP po karnych z Ruchem Chorzów.
Najśmieszniejsze jest to, że jeśli wygramy wszystko do końca to nadal mamy szanse na pucharu, mimo tak czerstwego sezonu ;o
|
To polska liga i ciężko o zachwyty
W puchary wierzę średnio, ale do Probierza zaczynam się przekonywać. Bednarz nabruździł mu okropnie - gorszego demotywatora w Wiśle nie było! (mam ostatnio wrażenie, że ktoś kazał Bednarza wrzucić do Wisły - tylko temu komuś rzeka pomyliła się z najlepszym krakowskim klubem).
Jeśli nie możemy mieć porządnego trenera, to z PMSz tolerowałbym tylko Probierza lub Fornalika.