Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1343
Stary 21.04.2012, 21:41
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Wisła ma tak wyglądać w przyszłym sezonie jak w ostatnich trzech meczach to zostaję fanem Probierza.

Może za wcześnie na zachwyty, zostały jeszcze 3 mecze, ale jak nadal będziemy sobie stwarzać tyle sytuacji w każdym meczu to jego wywalenie będzie bardzo głupim krokiem.

Może się też okazać, że znowu zaczniemy grać piach, trzeba poczekać i zobaczyć co zrobimy w ostatnich spotkaniach. Mam tylko nadzieję, że decyzja o pozostaniu / zwolnieniu Probierza zostanie podjęta przez wzgląd na to jak Wisła gra, a nie to, że odpadliśmy z PP po karnych z Ruchem Chorzów.

Najśmieszniejsze jest to, że jeśli wygramy wszystko do końca to nadal mamy szanse na pucharu, mimo tak czerstwego sezonu ;o
To polska liga i ciężko o zachwyty

W puchary wierzę średnio, ale do Probierza zaczynam się przekonywać. Bednarz nabruździł mu okropnie - gorszego demotywatora w Wiśle nie było! (mam ostatnio wrażenie, że ktoś kazał Bednarza wrzucić do Wisły - tylko temu komuś rzeka pomyliła się z najlepszym krakowskim klubem).

Jeśli nie możemy mieć porządnego trenera, to z PMSz tolerowałbym tylko Probierza lub Fornalika.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując