|
Jeszcze śmieśniejsze jest to, że po dzisiejszym dniu Amica Wronki ma szanse nie tyle na puchary co nawet na majstra. Ich sukces równa się temu, że zostaje Rumak, ploty o przyjściu Smudy do Poznania okazują się plotami. Smuda nie ma co robić po Euro, więc przychodzi do Wisły i zabiera zabawki Probierzowi, bo w Wiśle i tak przecież wszystko zaczyna się od nowa (przebudowa składu, brak pucharów, długi spokojny okres przygotowawczy).
|