Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 21.04.2012, 21:24
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Denerwuje mnie to, że po raz kolejny zamiast wpuścić jakiegoś młodego, który siedzi na ławce, wpuszcza się gracza już dobrze nam znanego do tego zagrożonego wykartkowaniem. Ten Kamiński pewnie szansy debiutu nie dostanie, zostanie odesłany do MESA, a w alternatywnej sytuacji mógłby zanotować swoje debiutanckie kilka minut i mieć jeszcze większą wiarę, że może trafić na stałe do "18". Być może okazałby się talentem, który warto wypożyczyć do pierwszej ligi. Probierz sprawia wrażenie, że stawia na młodzież. Jak do tej pory u niego żaden młody zawodnik nie zagrał w sytuacji innej niż z konieczności. Mam nadzieję, że to się zmieni.
Zgadzam się z Tobą. Myślałem, że jak strzeliliśmy drugiego to wpuści Kamińskiego na trochę, a tu dupsko.

;p Może Probierz chciał żeby zagrożeni złapali kartki i nie mogli zagrać w derbach, bo Boss nie pozwala grać młodym niedoświadczonym, bo boi się klęski
Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!
Odpowiedz cytując