Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 21.04.2012, 21:07
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
prędzej Cwetan jest nasz, niż Dudu, tak w gwoli ścisłości.

A to mają piłkarze Wisły, że przecież też wiedzą, co jest na trybunach...
Czepiasz się słówek, to po pierwsze.

A po drugie - piłkarz jest profesjonalistą i nie obchodzi go co jest na trybunach (przyjaźń czy nie). Jesli by było tak jak mówisz, powinniśmy przegrywać każdy mecz zgodowy, bo "gramy z przyjaciółmi i te punkty mogą im potem dać utrzymanie/puchary/mistrzostwo"
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując