rafalek napisał(a):

A co mają piłkarze Wisły do mistrzostwa Śląska? Na boisku nie ma przyjaźni..
Co do meczu - dzisiaj Ivica na prawdę się popisał. Szkoda, że częściej tego nie pokazuje. Cvetan podciągnął dalej swoją passę, i wcale się nie zdziwię, jak przegoni naszego Dudu na koniec sezonu
|
Ciekawe byłyby takie rozstrzygnięcia:
Śląsk: Lechia R, Zagłębie R, Jagiellonia R
Wisła: Górnik Z, Cracovia Z
Korona: ŁKS P, GKS X, Widzew X
Lech: Polonia X, Podbeskidzie P,
Polonia: Lech X, Zagłębie P
Wtedy przed ostatnią kolejką:
3. Śląsk - 49
4. Wisła - 46
5. Lech - 46
6. Polonia - 45
W sumie ostatnie dwa sezony pokazały, że to nic niemożliwego.