Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 21.04.2012, 21:02
rafalek napisał(a):Wyświetl post
A co mają piłkarze Wisły do mistrzostwa Śląska? Na boisku nie ma przyjaźni..

Co do meczu - dzisiaj Ivica na prawdę się popisał. Szkoda, że częściej tego nie pokazuje. Cvetan podciągnął dalej swoją passę, i wcale się nie zdziwię, jak przegoni naszego Dudu na koniec sezonu
Ciekawe byłyby takie rozstrzygnięcia:
Śląsk: Lechia R, Zagłębie R, Jagiellonia R
Wisła: Górnik Z, Cracovia Z
Korona: ŁKS P, GKS X, Widzew X
Lech: Polonia X, Podbeskidzie P,
Polonia: Lech X, Zagłębie P

Wtedy przed ostatnią kolejką:
3. Śląsk - 49
4. Wisła - 46
5. Lech - 46
6. Polonia - 45

W sumie ostatnie dwa sezony pokazały, że to nic niemożliwego.
Odpowiedz cytując