JrQ- napisał(a):

do hejterów Ilieva, którzy patrzą tylko na liczby
dzisiaj Ivica nie zaliczył ani jednej asysty, a trzy bramki to jego zasługa...
mam nadzieję, że w derbach coś wsadzi i zamknie usta niektórym
|
Jak to nie zaliczył? Może nie takie "czyste", ale przy bramkach Kirma i Genkowa asysty zostaną zaliczone Ilievowi.