Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 21.04.2012, 20:59
rafalek napisał(a):Wyświetl post
A co mają piłkarze Wisły do mistrzostwa Śląska? Na boisku nie ma przyjaźni..

Co do meczu - dzisiaj Ivica na prawdę się popisał. Szkoda, że częściej tego nie pokazuje. Cvetan podciągnął dalej swoją passę, i wcale się nie zdziwię, jak przegoni naszego Dudu na koniec sezonu
prędzej Cwetan jest nasz, niż Dudu, tak w gwoli ścisłości.

A to mają piłkarze Wisły, że przecież też wiedzą, co jest na trybunach...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując