Lysy napisał(a):

|
Dla mnie gość jest tak słaby, że nawet za darmo bym go nie zatrzymywał. Krzyżyk na drogę i niech wraca do argentyny, gdzie najwyraźniej się na nim poznali.
|
Dla mnie ma umiejętności, żeby być lepszym defensywnym pomocnikiem od Cantoro. Ale we łbie ma nawalone i nie wiem czy Probierz (albo inna Smuda sobie z nim poradzi). Sam potencjał to mało i nie będę plakał jak odejdzie.