Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54850
Stary 21.04.2012, 20:54
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie gość jest tak słaby, że nawet za darmo bym go nie zatrzymywał. Krzyżyk na drogę i niech wraca do argentyny, gdzie najwyraźniej się na nim poznali.
Dla mnie ma umiejętności, żeby być lepszym defensywnym pomocnikiem od Cantoro. Ale we łbie ma nawalone i nie wiem czy Probierz (albo inna Smuda sobie z nim poradzi). Sam potencjał to mało i nie będę plakał jak odejdzie.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując