|
A co mają piłkarze Wisły do mistrzostwa Śląska? Na boisku nie ma przyjaźni..
Co do meczu - dzisiaj Ivica na prawdę się popisał. Szkoda, że częściej tego nie pokazuje. Cvetan podciągnął dalej swoją passę, i wcale się nie zdziwię, jak przegoni naszego Dudu na koniec sezonu
|