Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 21.04.2012, 20:44
A co mają piłkarze Wisły do mistrzostwa Śląska? Na boisku nie ma przyjaźni..

Co do meczu - dzisiaj Ivica na prawdę się popisał. Szkoda, że częściej tego nie pokazuje. Cvetan podciągnął dalej swoją passę, i wcale się nie zdziwię, jak przegoni naszego Dudu na koniec sezonu
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując