rasel1906 napisał(a):

rozchodzi sie o to czy sprzedadza sie bilety na E21 E26 E11 i E16 to samo na przeciwnej trybunie no i Vipy na reszta miejsc na pewno bedzie zajeta o ile juz nie jest
|
Cięzko,zeby od wtorku bilety całkowicie przestały sie sprzedawać.
Od wtorku- bo myślę,że maks do pon skończą się narożniki i G. Tak więc zostaje cały tydzien + przed meczem na zapełnianie trybun wzdłuż boiska.