Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8372
Stary 21.04.2012, 20:13
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
rozchodzi sie o to czy sprzedadza sie bilety na E21 E26 E11 i E16 to samo na przeciwnej trybunie no i Vipy na reszta miejsc na pewno bedzie zajeta o ile juz nie jest

Cięzko,zeby od wtorku bilety całkowicie przestały sie sprzedawać.
Od wtorku- bo myślę,że maks do pon skończą się narożniki i G. Tak więc zostaje cały tydzien + przed meczem na zapełnianie trybun wzdłuż boiska.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując