arti napisał(a):

Nasi nagle zaczęli dzielnie walczyć o 6 miejsce.
Dobre i to choć kolejna odmiana na gorsze może (nie musi) nadejść w każdej chwili.
O co tu chodzi?
1) Łyknęli bajkę, że jak się pokażą w ostatnich meczach to może im przedłużą umowy?
2) Jakieś zaległości wpłynęły 2 tygodnie temu na konto i zaczęli grać?
3) Jest premia za wejście do pucharów - przegrali PP i postanowili ją gonić licząc, że jakimś cudem jeszcze wskoczą na 4 miejsce?
4) Nie mam pojęcia co
K.rwa nie można tak było od początku rundy? Pudło mielibyśmy z palcem, a patrząc na to co wyprawiają ci nad nami to i MP było bardzo możliwe:(
PS. Teraz łysy durniozaur powinien powiedzieć coś "motywującego" bo już jest za dobrze.
|
Jak wygraliśmy z Lechem oprócz tego ligowego meczu w którym i tak byliśmy lepsi, i teraz zobaczmy gdzie jest Lech a gdzie Wisła, wystarczyło wygrać 2 mecze i morale zostały w drużynie podniesione, stawiam że reszta meczów zostanie wygrana w tym sezonie, inaczej być nie może, widać że morale były kiepskie
Tak WGL. fajnie wbił Cohen bramkę, widać że ma do SFG smykałkę, u nas prócz Nuneza to chyba nikt nie ma celnego dośrodkowania i soczystego strzału