HEDu napisał(a):

|
który raz za Probierza strzelamy 3 bramki ? A za Maaskanta jedną trudno było, za Kazia to juz w ogole - piekna gra i zero sytuacji bramkowych.
|
Niestety przynajmniej o miesiąc za późno to wszystko... raczej musztarda po obiedzie.
No nic - patrzmy co będzie będzie dalej. Jak finisz i co znowu wykręcą Cupiał, łysy durniozaur i reszta menażerii