Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1339
Stary 21.04.2012, 19:50
HEDu napisał(a):Wyświetl post
który raz za Probierza strzelamy 3 bramki ? A za Maaskanta jedną trudno było, za Kazia to juz w ogole - piekna gra i zero sytuacji bramkowych.
Niestety przynajmniej o miesiąc za późno to wszystko... raczej musztarda po obiedzie.
No nic - patrzmy co będzie będzie dalej. Jak finisz i co znowu wykręcą Cupiał, łysy durniozaur i reszta menażerii
Ostatnio edytowane przez arti : 21.04.2012 o godz. 19:52.
Odpowiedz cytując