adas123 napisał(a):

Ja mam cudowną spiskową teorie na temat Jaliensa i jego wejść w 89 minutach.Tak więc dogadał się,że będzie wchodził i dostawał kasę za zagrany mecz,bo pewnie dostaje "wejściowe",a po sezonie rozwiąże kontrakt za porozumieniem
|
Jak wykraczesz, to zgłoś się na priv po piwo
