Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16702
Stary 21.04.2012, 19:29
AS-ie - przestań łykać te śmieszne gadki.... pomoc krajom w trudnej sytuacji? Nie rozśmieszaj mnie. Niech sobie te kraje socjal ograniczą i to wystarczy, niech obniżą poziom życia do poziomu życia w Polsce to im deficyt zniknie z dnia na dzień

Gest polityczny... Stać nas na ten gest?