AS-ie - przestań łykać te śmieszne gadki.... pomoc krajom w trudnej sytuacji? Nie rozśmieszaj mnie. Niech sobie te kraje socjal ograniczą i to wystarczy, niech obniżą poziom życia do poziomu życia w Polsce to im deficyt zniknie z dnia na dzień
Gest polityczny... Stać nas na ten gest?