Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 21.04.2012, 19:04
No chyba najlepszy mecz ligowy w sezonie. Na 100% wiosną. Iliev zawodnik meczu. Szkoda tylko że każdej bramce towarzyszył lekki fuks i przypadek, od tego się odbiło, Kirm sobie tyłkiem wystawił, bramkarz wypluł... Ale nikt o tym nie będzie pamiętał. Wynik 3-1 i 3 pkt do Krakowa.
sraxa .....o derby blisko
Odpowiedz cytując