Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 21.04.2012, 19:01
Ja mam cudowną spiskową teorie na temat Jaliensa i jego wejść w 89 minutach.Tak więc dogadał się,że będzie wchodził i dostawał kasę za zagrany mecz,bo pewnie dostaje "wejściowe",a po sezonie rozwiąże kontrakt za porozumieniem
A mecz dzisiaj nawet se,Ivica bardzo ładnie i super że 3ci mecz z rzędu jesteśmy w stanie strzelać po 3 bramki,duuuży pozytyw szkoda,że tak późno.
Na Derbach tylko zwycięstwo!
Odpowiedz cytując