markowywislak napisał(a):

|
Panowie nie oglĄdaŁem meczu prosze powiedzcie mi jak graŁa wisŁa.tylko bez jaj prosze.
|
Pierwsza połowa bez fajerwerków.
Druga do bramki Jirsaka pod naszą całkowitą dominacja, potem cisnęło trochę Podbeskidzie i poszła kontra, 0-2. Bramka dla Podbeskidzia z wolnego i potem wszedł Sobol i ruszyliśmy do ataku i strzał Ivicy dobity przez Ceco. Wygrana jak najbardziej zasłużona IMO