Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 21.04.2012, 18:55
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Panowie nie oglĄdaŁem meczu prosze powiedzcie mi jak graŁa wisŁa.tylko bez jaj prosze.
Pierwsza połowa bez fajerwerków.
Druga do bramki Jirsaka pod naszą całkowitą dominacja, potem cisnęło trochę Podbeskidzie i poszła kontra, 0-2. Bramka dla Podbeskidzia z wolnego i potem wszedł Sobol i ruszyliśmy do ataku i strzał Ivicy dobity przez Ceco. Wygrana jak najbardziej zasłużona IMO
Odpowiedz cytując