Temat
:
[27 kolejka] Podbeskidzie - Wisła Kraków, sobota 21 kwietnia, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce
Offline
#
41
21.04.2012, 18:13
La Furia Dell' Est
napisał(a):
Zdawało mi się, czy te wieśniaki po 6 miesiącach w Ekstraklasie pozwoliły sobie na : jazda z ....ami
i jakieś tam "dupcenie"..sracovia sracovia
Nie no w dupach się prowincji przewraca...i pomysleć, ze jak byłi na R22-to tak jakoś ,jak "inwalidów kibicowskich" ich traktowałem....bo z prowincji, bo barwy mają podobne bo TS w nazwie.....
Jazda z ....ami.......no ,to czekamy w przyszłym sezonie.........na Bielitz-Bialaer Sport Verein .......
+ "Było ich sześciu , potem dwunastu ..."
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
zgrybus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zgrybus
Znajdź inne posty napisane przez zgrybus