AS82 napisał(a):

|
Rozumiem ,niech se bedzie nawet profesorem , i tak w pierwszej kolejności jest politykiem którego celem jest napierda*anie w rząd ,więc jego bezstronność ,obiektywizm waha sie w granicach 0,099% ,rozumiesz ?
|
Potwierdzasz, że jesteś idiotą.
Jeżeli masz jakieś argumenty merytoryczne podważające to co pisze Kuźmiuk, to proszę bardzo czekamy, podważ Jego argumentacje. Wycieczki ad personam schowaj sobie głęboko w kieszeń.
Idioto powtórzę raz jeszcze, Kuźmiuk wypowiada się w dziedzinie w której jest fachowcem, posiada tytuł naukowy, o który starał się zapewne nie po to aby skompromitować się wypowiedzią na korzyść jednej bądź innej partii której był/jest członkiem. Czujesz różnicę

Politykiem się bywa, naukowcem się jest. Kiedyś do Parlamentu można się nie dostać, wówczas wraca się do pracy naukowej. I nikt durniu nie będzie ryzykował swojej pozycji, lat swojej pracy, żeby przypodobać się jednemu czy drugiemu. Rozumiesz wreszcie

Przestań .......ić i odnoś się do meritum a nie rozmywaj!