|
Będzie im się chciało grać czy nie - oto jest pytanie.
Jak powalczą to raczej nie przegrają co i tak zresztą nie ma większego znaczenia dla końcowego wyniku w tym sezonie.
Nadzieja na poważne podejście i walkę w powrocie Sobola do kadry albo i na bosiko.
|